Połączenie biznesu z Internetem to duet idealny. Przekonało się o tym już wiele osób, które zdecydowały się nie tylko na założenie własnej firmy, ale także na skorzystanie z dobrodziejstw Internetu. Mimo wszystko ciągle istnieje spora grupa firm, która z pewnych względów opiera się przed wejściem do globalnej sieci lub jedynie poprzestaje na założeniu strony www. Jest to często wynikiem niewiedzy w jak prosty sposób można osiągnąć cel – czyli znaleźć nowych klientów dzięki globalnej sieci, nie wydając przy tym zawrotnych kwot.

Sytuacja ta dotyczy głównie osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze lub nieco większe firmy. Często potęgi Internetu nie potrafią docenić także przedstawiciele wolnych zawodów tj. fotografowie czy artyści. Dla Was też jest tam miejsce.

Pamiętajcie! Internet jest pełen potencjalnych klientów i od Was jedynie będzie zależało czy zrobicie pierwszy krok. Jak się okazuje sama strona internetowa to obecnie o wiele za mało. Konieczne są działania dodatkowe tj. AdWords, Facebook, pozycjonowanie (SEO) czy email marketing.

Zachęcam do czytania mojego bloga. Będą pojawiać się tutaj artykuły na temat kroków, które powinieneś wykonać. Zobaczysz, że to wcale nie takie trudne ani drogie.